Başvurunuzu en başından doğru yapın, sorun yaşamayın

İsveç'te çalışmak ve yaşamak için profesyonel destek alın.

İsveç Oturum, profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla, İsveç vize prosedürleriyle ilgili hizmet veren bir vize danışmanlık kurumudur.
İsveç'te vize işlemleri ile ilgili her ayrıntı, yılların tecrübesi ile deneyimlendikten sonra İsveç Oturum, 2020 yılında kurulmuş ve İsveç ile ilgili vize/oturum işlemlerinde daha etkin hizmet vermeye başlamıştır.

swedish-visa2
İsveç Oturum Hizmetleri

İsveç Oturum'un sunduğu hizmetler çok çeşitli olsa da temel prensibi; işlemlerinizi en başından en sonuna kadar vize prosedürlerine uygun şekilde gerçekleştirmek, takibini yapmak ve her aşamasında pürüzleri yok etmektir. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda başvuru dosyanızı hazırlar, randevu tarihinizin alınmasını sağlar ve tüm bu aşamaların sonucunda eksiksiz evrak temini ile başvuracağınız online ya da konsolosluğun outsource ettiği kurumlara ya da direkt konsolosluğa yapılması gereken başvurularda, sizi en doğru şekilde yönlendirir.

Sürecin takibini düzenli olarak yapar ve yola çıkışınızdan işlemlerinizin sonuçlanmasına kadar takip eder.

İsveç Oturum, resmi web sitesi aracılığı ile yıllara dayanan deneyim ve tecrübesini sizlerle paylaşarak vize işlemleri konusunda güncel bilgilere, son gelişmelere ulaşmanızı sağlamakta. Web sitesimiz isvecoturum.com, seyahat amacınız ve vize tipi ne ise onun için hazırlamanız gereken evrakları temin eder ve dikkat etmeniz gereken nüanslar konusunda sizlere ayrıntılı bilgiler vermektedir. Evraklarınızı nasıl tamamlayacağınıza dair ipuçlarını da sitemizde bulabilir ve zengin içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Vize/oturum prosedürlerinize dair her türlü soruyu iletişim formu aracılığı ile kolaylıkla ulaşarak çözüme kavuşturabilirsiniz.


Acil Vize Başvuru Hizmeti

Acil olarak yurt dışına çıkmanız gerektiğinde ya da mümkün olan en kısa sürede vize almak istediğinizde, bizden maksimum hizmet anlaşıyı ile destek alabilirsiniz.

Aile birleşimi süreci

Aile birleşimi sürecini çoğu kişi İsveç'te aile birleşimi yapmasına rağmen süreç çok uzun sürüyor. Bu sürecin uzaması genellikle eksik evrak ya da özel sebepleri olabiliyor. Ancak eksik evrak ya da eksik başvuru nedeniyle yaşanabilecek aksaklıkları yaşamamak için bizden destek alabilirsiniz.

İş yeri üzerine İsveç'e gelmek

İşyeri üzerine İsveç'te çalışma izni almak, genellikle insanların en fazla sıkıntı yaşayabildiği vize başvuru türüdür. İşverenin vakit sorunu, iş başvurusu yapanın İsveççe problemi nedeniyle birçok aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bu konuda profesyonel destek almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Misyon ve Vizyon

İsveç Oturum olarak misyonumuz, İsveç ile ilgili vize işlemleri esnasında talep ettiği prosedürleri müşterilerimizin çıkarlarına uygun olarak en hızlı ve zahmetsiz şekilde, bürokratik ve bireysel engellere müşterilerimizi maruz bırakmadan, İsveç'e ulaşmaları için tüm vize prosedürlerini yerine getirmektir. Temel prensibimiz memnuniyet odaklı çalışmak ve müşterilerimize yardımcı olmaktır.

İsveç Oturum olarak misyonumuz dahilinde vizyonumuz; gelecekte de müşteri odaklı hizmetlerimizi sürdürerek, en hızlı ve kolay şekilde vize işlemlerinizi sonuçlandırmaya vesile olmaktır.

İsveç Oturum

Tecrübeleri ve yılların kazandırdığı deneyimi sayesinde İsveç'te vize alabilmeniz için gerekli donanıma sahip profesyonel bir ekip olma özelliği taşımaktadır.

Sizler ile iletişime geçilen süreçten itibaren tüm prosedürleri tek tek yerine getirerek, işlemlerinizin her aşamasında sorumluluğu üzerine almakta ve kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Başvuru talebinizi bize ilettikten ve evraklarınızı da teslim ettikten sonra, uygulanması gereken tüm formaliteleri yerine getirilir, ödenmesi gereken harçlara kadar tüm işlemler hızlı ve kolay bir şekilde olumlu sonuçlandırılır.

Vize Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Vize başvuru belgeleri başvuru yapacağınız vizenin şekline göre ve zamana bağlı olarak değişikler göstermektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek için isvecoturum.com sitemizi ayrıntılı inceleyerek evrak listelerine ulaşabilirsiniz. İsveç Oturum kurumsal yapısı ve yıllara dayalı tecrübeli uzman kadrosunu sizlerle buluşturmakta, profesyonellik gerektiren vize başvuru süreçlerini kolaylıkla olumlu sonuçlandırmaktadır.

Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhabalar.
İsveç Oturum Destek Hattına Hoşgeldiniz.
Lütfen sormak istediğiniz konuyu açık olarak yazınız.
Size en kısa sürede dönüş yapacağız.